Mika Rezistanslar

Mika Yalıtımlı Rezistanslar

Ağırlıklı olarak plastik sektöründe kullanılan 60/15 Krom Nikel telden pirinç, bakır ve paslanmaz levhadan; kullanılacak ortama bağlı olarak yüksek verim alabilecek, ısı ve enerji tasarrufu sağlanacak şekilde dizayn ve imal edilir. Standart harici özel olarak imal edilir. Enerji bağlantı elemanları (klemens, bağlantı pabuçları, fiş, priz ve enerji kablosu) yüksek kaliteli Avrupa Standartlarına uygun yüksek ısı ve ampere dayanıklı malzemelerdir.

Panjurlu Mika Rezistanslar

Isı kaybının olmamasının istendiği durumlarda ısı kayıplarını minimuma indirecek şekilde tasarlanıp ısı izolasyon malzemeleri kullanılarak yüksek verim ve enerji tasarrufu sağlayacak şekilde imal edilmektedir. Isı izolasyonu rezistansların çalıştığı ortama bağlı olarak taş yünü ve ısı plakaları ile sağlanmaktadır. Standart harici özel sipariş ile imal edilmektedir. Enerji bağlantı elemanları (klemens, bağlantı pabuçları, fiş, priz ve enerji kabloları) yüksek kaliteli Avrupa Standartlarına uygun yüksek ısı ve ampere dayanıklı malzemelerdir.

Double Panjurlu Mika Rezistanslar

Isı kaybının minimum seviyeye indirme gereksiniminin duyulduğu şartlarda panjurlu kelepçe rezistansların dış yüzeyi perfore saçtan panjurlu olarak kaplanarak dış ortamla oluşabilecek kayıplar minimuma indirilir ve bu sayede enerji tasarrufu ve ısı yalıtımı maksimum şekilde elde edilir.

Mika Yalıtımlı Plaka Rezistanslar

Endüstride ısı ihtiyacı duyulan (otomotiv yan sanayinde, kauçuk kesim kalıplarında, kesim kalıplarında tekstil sektöründe plastik extruder makinelerinde) işlevlerde kullanılabilecek, soruna cevap verebilecek niteliktedir. Yüksek verimli 60/15 Krom Nikel telden pirinç, paslanmaz ve bakır levhadan ileri teknoloji ile özel olarak imal edilen rezistanslardır.

Mika Rezistans Çeşitleri

ACA ISITEL REZİSTANS olarak ürünlerimiz