Çözümlerimiz

Özel ısıtma çözümlerimiz ile hem ürün hem proses desteği sağlıyoruz.
Endüstriyel üretim için gerekli olan en önemli ve en maliyetli işlemi ısıtma işlemi oluşturmaktadır. Aca Isıtel Rezistans olarak; üretilen endüstriyel ısıtma elemanları, işleme özel ısıtma sistemleri ve ısı kontrol sistemleri ile tüm endüstrilerde ihtiyaç duyulan ısıtma çözümlerini üretiyoruz. Müşterilerimizin ısıtma konusundaki tüm ihtiyaçlarına en doğru, en hızlı hizmet ve ürünü sağlamak için çözümler üretiyoruz.
Plastik sanayi başta olmak üzere otomotiv, ambalaj, cam, gıda, ahşap, ilaç, kimya, baskı, metal vb. daha bir çok sektöre hizmet vermekteyiz.

İşlerinize özel otomasyon çözümleri geliştiriyoruz.
Aca Isıtel Rezistans olarak; hizmet sunduğu sektörlerde gerek duyulan tüm çözümleri tek bir çatı altında toplamıştır. Organize yapısı ile müşterilerine en hızlı ve en kolay çözümleri sunmaktadır.
Aca Isıtel Rezistans olarak; müşterilerimiz ihtiyaç duyduğu otomasyon çözümlerini; donanım, yazılım, montaj, devreye alma ve teknik destek başlıkları altında sunmaktadır.

Isı kontrolü ve ısı transferi konusunda tecrübeli mühendis kadromuz ile yanınızdayız.
Aca Isıtel Rezistans olarak; ısı transferi ve ısı kontrolü konusunda sahip olduğu tecrübe, konusunda uzman ve donanımlı mühendis ve teknisyenlerle endüstriyel ısıtma konusuna mühendislik çözümleri getirmektedir. Üretilen tüm ürünler prosese özel olarak tasarlanmakta, modellenmekte ve üretilmektedir.
Müşteri taleplerine müteakip yerinde keşif yaparak, doğru ürün tasarımı için veri toplamakta ve prosesiniz için en doğru çözümü üretmektedir.

Hizmetlerimiz

Isıtma işleminde karşılaştığınız problemlerinize tecrübeli teknik ekibimiz ile servis hizmeti sağlıyoruz.
Aca Isıtel Rezistans olarak; ısıtma işlemi konusunda uzman ve tecrübeli teknik servisi ile müşterilerinin ısıtma işlemi problemlerine en hızlı şekilde çözüm üretmektedir. Isıtmada yaşanan problemler üretimi ve ürün kalitesini doğrudan etkilemektedir. Teknik servisimiz ısıtma işlemine ait sorunların gerek otomasyonunuzda ve gerekse ısıtıcıdaki problemlerinize en hızlı ve en doğru şekilde müdahale ederek, sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

Isıtma prosesleri ile ilgili tüm konularda danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.
Aca Isıtel Rezistans olarak; bünyesinde bulunan ısı transferi konusunda uzman mühendisleriyle, prosesleriniz için gerekli olan ısıtma prosesleri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Mevcut proseslerinizdeki ısıtma problemlerinin çözülmesi, yeni ısıtma proseslerinin tasarımı, imalatı ve entegrasyonu, uzman çalışan kadromuz ve gelişmiş makine parkurumuzla müşteri memnuniyeti önceliğiyle değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Müşteri memnuniyeti bugünün iş dünyasında sürdürülebilirliğin anahtarıdır.
Aca Isıtel Rezistans için en önemlisi, müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetinin firmamızın her kademesinin önceliği haline getirildiği yönetim ve kalite anlayışımızla; müşterilerimizin bizinle iletişime geçtiği ilk andan itibaren sorunları ile profesyonellik sorumluluğu içinde ilgilenmekteyiz. İmalata aldığımız ürünler, üretimin her aşamasında kontrollere tabii tutularak “0” hata vizyonu ile imal edilmektedir. Son kontrollere tabii tutulan ürünlerimiz, nihayetinde ambalajlanarak müşteri kullanımına sunulmaktadır.

ACA ISITEL REZİSTANS olarak ürünlerimiz