Fişek Rezistanslar

Fişek Rezistansların özellikleri

- Yüksek güvenilirliliğe sahip ve yüksek performanslı rezistanslar, her zaman sıvıyı, katıyı, gazı ve her tip çelik kalıplarını ısıtmak için gereklidirler.

- Üretimlerinde gelişmiş teknoloji ve kusursuz kalite kontrol tekniklerinin kullanımının yanında, fişek rezistanslar aynı zamanda 1.sınıf hammadde kullanılarak sorunsuz ısı elemanı haline gelirler.

- Özel yapım teknolojisi sayesinde, bu tip fişek rezistanslar ısıtma elemanlarının en gelişmiş modelidir. Rezistans telinin tümü , fişek rezistansın ekseninde bulunan seramik taşın etrafında eşit hadve aralıkları ile sarılarak magnezyum oksit tozu ile dış boru kılıfından izole edilip kalibre edilerek üretilir. Rezistans teli ile boru kılıfı arasındaki magnezyum tozunun inceliğinden dolayı hızlı ve verimli ısı oluşur ve bu sayede daha az enerji ile daha çok ısı elde edilir.

- Yüksek wattlı fişek rezistanslar, elektrikli ısıtma gerektiren küçük alanlarda ve kalıplarda yüksek watt kullanılarak güçlü ısıtma oluştururlar, böylece ağır şartlar gerektiren çalışma koşullarında mükemmel ısı sağlarlar.

Fişek Rezistans Çeşitleri

ACA ISITEL REZİSTANS olarak ürünlerimiz